StaroDzierzgonianie

Gminny Ośrodek Kultury w Starym Dzierzgoniu realizuje projekt pn. „Zespół Ludowy StaroDierzgonianie – nauka śpiewu i tańca wraz z wyposażeniem”. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju”  w zakresie małych projektów objętego PROW na lata 2007-2013.

 

Gminne Centrum Kulturalno Biblioteczne

w Starym Dzierzgoniu

Reklama

Motławianki

Aniołki Buzanka

Dzień Edukacji Narodowej w GOK PDF Drukuj Email
Wtorek, 13 Październik 2009 10:33

Szkoła Podstawowa ze Starego Dzierzgonia świętowała Dzień Edukacji Narodowej w Gminnym Ośrodku Kultury. Uroczysty apel z tej okazji odbył się 13 października 2009 r. Przygotowały go nauczycielki Emilia Kłak i Jolanta Makowska. Był to żartobliwy montaż słowno - muzyczny.

Ala Dubień w piosence powitalnej

Natalia Balkiewicz

Scenki odgrywali uczniowie klasy szóstej a wspomagały je piosenkami dziewczęta z naszej grupy wokalnej "New Refren" w składzie:  Natalia Balkiewicz, Karolina Słowik i Marlena Jędrzejak oraz Alicja Dubień.

Grupa wokalna "New Refren"

Patryk Kolasiński

Po części artystycznej dzieciaki wręczyły kwiaty dla kadry nauczycielskiej i pracowników obsługi szkoły. Były życzenia i uściski.

Kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej Renata Grążawska, niejako korzystając z okazji, podsumowała konkurs organizowany przez GBP jeszcze podczas wakacji, pt. "Rysujmy Franklina" oraz stosowne wręczyła nagrody.

Agata i Karolina Stanisławskie odbierają nagrody

Pierwsze miejsce w konkursie zajęli Agata, Karolina i Bartek Stanisławscy. Drugie przypadło w udziale Andżelice Sęk, a trzecie Weronice Prokop. Następnie dyrektor szkoły Mirosław Szewczun podziękował dzieciom i opiekunom za przygotowanie apelu, złożył życzenia swoim współpracownikom i wręczył nagrody dyrektora z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Nagrodę odbiera Emilia Kłak

Piosenka na "bis" w wykonaniu wszystkich uczniów występujących w części artystycznej zakończyła ten miły dzień w Gminnym Ośrodku Kultury.

Zmieniony ( Poniedziałek, 19 Październik 2009 11:49 )
 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack

Stworzone dzięki Joomla! Valid CSS