StaroDzierzgonianie

Gminny Ośrodek Kultury w Starym Dzierzgoniu realizuje projekt pn. „Zespół Ludowy StaroDierzgonianie – nauka śpiewu i tańca wraz z wyposażeniem”. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju”  w zakresie małych projektów objętego PROW na lata 2007-2013.

 

Gminne Centrum Kulturalno Biblioteczne

w Starym Dzierzgoniu

Reklama

Motławianki

Aniołki Buzanka

Gminne Centrum Kulturalno Biblioteczne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Wtorek, 12 Sierpień 2014 07:06

Dnia 01.07.2014r Gminny Ośrodek Kultury  uchwałą Rady Gminy w Starym Dzierzgoniu, połączył się z Gminną Biblioteką Publiczną, tworząc tym samym nową nazwę,  tj. Gminne Centrum Kulturalno Biblioteczne.

W Gminnym Centrum Kulturalno Bibliotecznym obecnie Dyrektorem  jest Sławomir  Buzanowski . Pani Renata Grążawska jest Kierownikiem Biblioteki Publicznej, i zastępcą Dyrektora zarazem.

 Księgową  jest P. Romana Lewkowicz.

Pracownikiem ds. Kulturalno Bibliotecznych jest P. Agnieszka Prokop.

W Filii Biblioteki w Myślicach pracuje P. Jolanta Brzozowska.

Palaczem  konserwatorem jest P. Marek Kordan

 Natomiast GCKB jest wyposażone w dwóch instruktorów, którzy będą pracować  ucząc dzieci, młodzież i dorosłych gry na różnych  instrumentach oraz prowadzić lekcje z wokalistyki estradowej. Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług GCKB i zapisywania dzieci i młodzieży, bowiem krzewienie kultury i uczestnictwo w niej  kształci, rozwija daje szerokie perspektywy na dalszą egzystencję społeczną oraz pozwala realizować swoje pragnienia.

Zmieniony ( Piątek, 03 Marzec 2017 10:15 )
 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack

Stworzone dzięki Joomla! Valid CSS